Czarne workery Yvonne

  • Czarne workery Yvonne

Sprawdź tabele rozmiarów

PayPo

Kup teraz, zapłać później

tel

Zadzwoń i zamów
+48 12 352 26 77

OPIS

Zgrabne botki - workery z wysoką cholewką to idealna propozycja na chłodniejsze dni. Materiał zewnętrzny to wysokiej jakości naturalna skóra licowa. Buty zapinane na zamek. Wiązane z przodu sznurówkami, co daje możliwość regulacji obwodu cholewki. Całość opiera się na obcasie o wysokości 3,5 cm.

PARAMETRY PRODUKTU

Kolor: czarny
Materiał zewnętrzny: włoska skóra naturalna
Rodzaj obcasa: płaski
Wysokość obcasa (cm): 3.5
Kształt noska: okrągły
Rodzaj zapięcia: zamek + sznurowanie
Ocieplenie: tak
Wysokość całkowita (cm): 23
Tęgość: standardowa (G 1/2)

Opinie (14)

Serdecznie polecam. Buty bardo wygodne.
Piękne, zgrabne. Wyglądają świetnie, uwielbiam je. Polecam
Są rewelacyjne.
Lekko ocieplane. Zgrabny obcas...świetny projekt. Rewelacyjnie leżą.
Zamawiać wg swojego numeru, rozmiaru.
Saway przewidział lekkie ocieplenie i nie trzeba zamawiac większych.
Ostatnio było mroźnie i w cienkiej rajstopie jest odpowiednio cieplutko.
Polecam szczerze.
Buty kupione końcem 2019r. Bardzo dużo używane na różnych powierzchniach, zaliczyły każda porę roku i mimo to, ciągle trzymają się bardzo dobrze. Ładne i zgrabne. Moje haluksy miewają się w nich mega komfortowo. Polecam. #sawaybutyniedozdarcia ????
Buty rewelacyjne, smukłe, ciepłe i bardzo wygodne. Polecam.
Szczerze polecam. Sa zgrabne i wygodne. Pasuja do wszystkiego. Delikatnie ocieplane. Solidne
Buty super. Mam szczupłą i długą stopę 25,5 cm kupiłam 40 i jest idealna. Buty bardzo wygodne ,lekko ocieplane. Polecam!
Nie minął tydzień, jak stały się moje ulubione. Serdecznie polecam!
Piękne,najwygodniejsze jakie miałam,wytrzymałe
super buty jestem zadowolona polecam
Super buty, chodzę już 3 rok i się nie zniszczyły, bardzo dobre buty, warte swojej ceny, nie jakieś gówno jak w innych sklepach które się niszczy po jednym sezonie. Kozaki z Kazara przy tych butach to szajs.
Różne opinię czytałam, zarówno dobre jak i mocno nieprzychylne, ale to mój drugi zakup tutaj i jestem bardzo zadowolona. Buty solidne, ciepłe i wyglądają szałowo.
Buty bardzo wygodne, ciepłe. Rewelacyjnie wyglądają zarówno do spodni jak i do sukienek. Zwracają na siebie uwagę - już kilka osób pytało gdzie były kupione :)
Piękne wygodne i wytrzymałe buty! To już mój kolejny sezon w nich a dalej wyglądają jak nowe. Polecam mocno!