Darmowa dostawa

Darmowa wysyłka kurierem dla wszystkich subsktybentów naszego newslettera 

14 dni na zwrot lub wymianę

Masz 14 dni na zwrot lub wymianę towaru

INFOLINIA

12  314 01 00 Masz pytanie? Zadzwoń od 9 do 15

Feeric Fashion Week – moda prosto z Rumunii

31 lip, 2019

Feeric Fashion Week odbywa się pod koniec lipca i przyciąga wzrok modowego świata na Rumunię. Co roku pojawiają się na nim projektanci z 4 kontynentów i ponad 20 krajów. Mocną pozycję Feeric Fashion Week podkreśla prasa modowa, która żywo interesuje się tym wydarzeniem. Piszą o nim między innymi Vogue Italy czy Schön Magazine.

Podczas tego tygodnia mody królują ciekawe rozwiązania, często piękne scenografie, a także klasyka przemieszana z kulturą. Oglądając fantastyczne kreacje, nie sposób nie zwrócić uwagi na buty, które najwięksi kreatorzy mody uważają za najbardziej stylowe.

Feeric Fashion Week

Lato 2019 należy do sandałów

Nie sposób nie zauważyć, że przez wiele pokazów przewijały się sandały – czy to na wysokim, czy płaskim obcasie. Łączone są z krótkimi spódniczkami, spodniami oraz sukniami. Wypadają doskonale – niezależnie od tego, czy strój ma stonowane kolory i prześwituje, czy charakteryzuje się feerią barw i nietypowych krojów.

Sandały

Sandały Saway

Złote sandałki Donna | Zamszowe sandały Suzanne róż | Czarne zamszowe sandały na słupku Rosette

Feeric Fashion Week pokazał prawdziwą potęgę dobrze dobranych sandałów. Pozwalają wybrzmieć całości stylizacji, a jednocześnie dodają lekkości i kobiecości. Dobór sandałów zależy od tego, co chcemy uzyskać. Widoczne, szerokie paski dadzą zupełnie inny efekt, od tych delikatnych i ledwo widocznych.

Sandały

Sandały SAWAY

Czarne sandały Paris | Złote sandały na słupku Lorinda | Szare zamszowe sandały Santa

Tydzień mody w Rumunii przypomniał również, że sandały wcale nie muszą być ubierane na gołą stopę. Kolorowe rajstopy nadają się do tego równie dobrze!

A co z innymi butami?

Czy to znaczy, że bardziej zabudowane buty nie mają racji bytu? Choć nie pojawiały się na wybiegu tak sam często, to nie zniknęły całkowicie z radaru projektantów. Klasyczne czarne szpilki również zaznaczyły swoją obecność.

Czarne szpilki

czarne szpilki SAWAY

Czarne szpilki Effie | Czarne zamszowe szpilki Aryanna | Czarne szpilki Ruby

Wiele z modelek nosiło również całkowicie zabudowane, ciężkie sportowe buty. Udowadniając, że pasują one nie tylko do ubrań jesiennych i zimowych. Łączone z sukienkami i spódnicami w sprytny sposób podkreślały całą stylizację, nadając jej drapieżnego akcentu.

buty sportowe stylizacje

buty sportowe SAWAY

Czarne trampki Julie | Srebrne trampki Bandele | Białe trampki Janet

Pokazy mody rzadko prezentują stylizacje, jakie w całości można by założyć na co dzień. Jednak przypominają, że moda to przede wszystkim zabawa. Więc jeżeli mamy ochotę założyć kolorowe rajstopy i delikatne sandały – nic nie stoi na przeszkodzie!

Wszystkie zdjęcia z pokazu Feeric Fashion Week pochodzą z oficjalnego Facebooka rumuńskiego tygodnia mody.

Komentarze

Zostaw komentarz